Pages Navigation Menu

HOŞ GELDİNİZ KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRECEĞİNİZE EMİN OLUN

KIŞ SAATİ VE YAZ SAATİ UYGULAMASI

KIŞ SAATİ VE YAZ SAATİ UYGULAMASI

HER YIL SAATLER BAKANLAR KURULU KARARIYLA YAZ SAATİ UYGULAMASI NEDENİYLE İLERİ , KIŞ SAATİ UYGULMASIYLADA BİR SAAT GERİ ALINMAKTADIR.
GÜN IŞIĞINDAN DAHA FAZLA YARARLANARAK BÖYLECE ELEKTRİK TASARRUFU SAĞLAMAK MAKSADIYLA YAZ SAATİ UYGULAMASINDA SAATLER 29 MART 2015’ TE BİR SAAT İLERİ ALINMIŞTI. ŞİMDİ BENZER SEBEPLER DOLAYISIYLA SAATLER KIŞ UYGULAMASI GEREĞİ BİR SAAT GERİ ALINACAKTIR. BU SEBEPLE 25 EKİM 2015 TARİHİNDE SAATLER BİR SAAT GERİ ALINMIŞTIR ANCAK BU UYGULAMA TÜRKİYE GENELİNDE ERTELENMİŞTİR. BU ERTELEMENİN SEBEBİ 01 KASIM 2015 GÜNÜ YAPILACAK GENEL SEÇİMLERLE İLGİLİDİR. 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ YAPILACAK OLAN 01 KASIM 2015 GÜNÜ SAAT NEDENİYLE KARIŞIKLIK YAŞANMAMASI VE ERKEN KARARAN HAVA NEDENİYLE KIŞ SAATİ UYGULAMASI ERTELENDİ. BAKANLAR KURULUNUN ALMIŞ OLDUĞU BU KARARA GÖRE SAATLER 08 KASIM 2015 SAAT 04:00 DE TÜRKİYE GENELİNDE GERİ ALINACAKTIR BÖYLECE YAZ SAATİ UYGULAMASI SONA ERİP KIŞ SAATİ UYGULAMASINA GEÇİLMİŞ OLACAKTIR.

İLETİŞİM:
İnt.adrs.
www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
www.hakkisenerajans.com
www.hakkisener.com
Hotmail:
hakkisenertatil
hakkisenergayrimenkuldanismanlik
hakkisenerajans
hakkisenerkozmetik
TEL:0536 406 2297

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>